زبانسرای نور اندیشه

سوالات متداول سامانه

در پایان آموزش مدرک خاصی ارائه می شود ؟

بله، پس از اتمام دوره Upper-Intermediate(404 ( و Advanced((606 گواهی فارغ التحصیلی به زبان آموزان اعطا می شود، همچنین در صورت نیاز، زبان آموزان می توانند پس از اتمام هر ترم گواهی تحصیلی درخصوص پایان همان ترم را تقاضا کنند تا برایشان صادر گردد.


از کی میتوان روان صحبت کرد ؟

با توجه به اینکه یادگیری زبان دوم نیاز به تمرین فراوانی دارد، چنانچه زبان آموزان موراد آموزش داده شده را بخوبی تمرین نمایند در سطح Pre-Intermediate قادر به صحبت کردن می باشند.


هر کتاب در چند ترم تدریس می شود ؟

سطوح Elementary – Pre-Intermediate- Intermediate و Upper-Intermediate (سطوح مبتدی و میانی)هر کدام در 4 ترم، جمعا 16 ترم آموزشی و دوره های پیشرفته (Advanced) هر کدام 6 ترم که مجموعا 18 ترم  می باشند.


چگونه ثبت نام کنم ؟

برای اینکه بدانید در هر کدام از واحدها در چه ساعاتی می توانید تحصیل کنید ، نخست باید تعیین سطح شوید . قبض تعیین سطح هر متقاضی در کلیه  واحدها معتبر بوده و پس از گذشت 3 ماه از تاریخ صدور ، از درجه اعتبار ساقط می گردد . مدارک لازم جهت ثبت نام عبارتند از یک قطعه عکس3×4، یک برگ کپی شناسنامه ، فرم تکمیل شده تقاضای ثبت نام و البته مبلغ شهریه . جهت رفاه حال متقاضیان ، مبلغ شهریه در محل واحد دریافت می شود و نیازی به مراجعه به بانک نیست . جهت اطلاع از کتاب های مورد نیاز ، تاریخ شروع و پایان ترم ها ، مبلغ شهریه و انواع دوره ها برروی لینک های مربوطه کلیک کنید .


  @AcsanIT   طراحی و پیاده سازی : نرم افزار مدیریت آموزشگاه آکسان